Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Mateřská škola Studánka

http://www.msstudanka.estranky.cz/

Odkazy

firmy

MAS nabízí ke stažení

katalog řemesel a služeb

úřady

 

Nabídka práce

nabidka prace

Aktuální počasí

Počasí dnes:

23. 2. 2020

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo déšť, k večeru ojediněle bouřky. Denní teploty 10 až 14°C. Noční teploty 6 až 2°C.

http://www.spov.org/aktuality/default.aspx

http://www.masceskyles.cz/

http://www.vodakva.cz/cs/

http://www.vso-halze.cz/

http://www.vsozc.cz/cs/

http://www.soccernosin.cz/

Obsah

Hasí celá rodina III.

Hasí celá rodina

Sbor dobrovolných hasičů Studánka uspořádal v sobotu 23. července odpoledne na místním fotbalovém hřišti Dynama Studánka již 3. ročník zábavně sportovního odpoledne „Hasí celá rodina“. Tato akce je týmová, jednotlivé týmy složené z dětí a dospělých – věk není omezen, v týmu musí být minimálně tři soutěžící.

Soutěž měla opět 10 disciplín, některé již tradiční (např. střelba vzduchovkou, pumpování vody džberovkou na čas, štafeta a vědomostní test), některé obměněné nebo nově doplněné disciplíny (např. hod kroužky a tenisovými míčky na cíl, chůze na chůdách, kuželky apod).

Zúčastnilo se 10 družstev, z nichž polovina byla přespolních. Počasí nám tentokrát moc nepřálo a soutěž se musela pro silný déšť na necelou hodinu přerušit. Všichni soutěžící ale vydrželi a všechny disciplíny se nakonec podařilo úspěšně dokončit. Po vyhodnocení výsledků byly slavnostně předány diplomy, medaile a bohaté ceny, přičemž odměněna byla všechna zúčastněná družstva. Na prvním místě se umístil tým PEKTORYSOVÉ, na druhém TEAM MERCURIAL a na třetím Halžáci. .

Po celé odpoledne bylo členy SDH zajištěno bohaté občerstvení. Zdarma si každý přítomný, mohl doplnit vitamíny bohatou nabídkou ovoce a chlazeným ovocným salátem, případně si zamlsat na bonbonech a jiných drobných sladkostech.

SDH taktéž využil této příležitosti k tomu, aby poblahopřál p. Žejdlovi k významnému životnímu jubileu.

Děkujeme všem zúčastněným soutěžícím i divákům.
Velké poděkování patří firmám AllyouneedFresh z Nové Hospody, Autoservisu AJG Tachov a firmě LEKI, které letos celou akci podpořili. Díky též patří všem, kteří se podíleli na organizaci v čele s Jitkou Honzíkovou a Gabrielou Goubejovou.


Napsala: Dana Rožánková
fotografie: Jitka Honzíková