čertí bál
I v letošním roce se sešlo u nás ve Studánce hodně andílků a čertíků. Za doprovodu pekelné hudby nás navštívil sám největší pekelník "Lucifer". Samozřejmě, že nechyběl ani mikuláš s andělem, kteří za dobré chování všem dětem rozdali balíčky s dobrůtkami.
Datum vložení:
7. 12. 2009 8:00
Datum poslední aktualizace: 23. 2. 2016 8:36
Datum poslední aktualizace: 23. 2. 2016 8:36





