Vyhledávání Mapa webu
Obec Studánka
Obec Studánka

Hasí celá rodina III.

Hasí celá rodina

Sbor dobrovolných hasičů Studánka uspořádal v sobotu 23. července odpoledne na místním fotbalovém hřišti Dynama Studánka již 3. ročník zábavně sportovního odpoledne „Hasí celá rodina“. Tato akce je týmová, jednotlivé týmy složené z dětí a dospělých – věk není omezen, v týmu musí být minimálně tři soutěžící.

Soutěž měla opět 10 disciplín, některé již tradiční (např. střelba vzduchovkou, pumpování vody džberovkou na čas, štafeta a vědomostní test), některé obměněné nebo nově doplněné disciplíny (např. hod kroužky a tenisovými míčky na cíl, chůze na chůdách, kuželky apod).

Zúčastnilo se 10 družstev, z nichž polovina byla přespolních. Počasí nám tentokrát moc nepřálo a soutěž se musela pro silný déšť na necelou hodinu přerušit. Všichni soutěžící ale vydrželi a všechny disciplíny se nakonec podařilo úspěšně dokončit. Po vyhodnocení výsledků byly slavnostně předány diplomy, medaile a bohaté ceny, přičemž odměněna byla všechna zúčastněná družstva. Na prvním místě se umístil tým PEKTORYSOVÉ, na druhém TEAM MERCURIAL a na třetím Halžáci. .

Po celé odpoledne bylo členy SDH zajištěno bohaté občerstvení. Zdarma si každý přítomný, mohl doplnit vitamíny bohatou nabídkou ovoce a chlazeným ovocným salátem, případně si zamlsat na bonbonech a jiných drobných sladkostech.

SDH taktéž využil této příležitosti k tomu, aby poblahopřál p. Žejdlovi k významnému životnímu jubileu.

Děkujeme všem zúčastněným soutěžícím i divákům.
Velké poděkování patří firmám AllyouneedFresh z Nové Hospody, Autoservisu AJG Tachov a firmě LEKI, které letos celou akci podpořili. Díky též patří všem, kteří se podíleli na organizaci v čele s Jitkou Honzíkovou a Gabrielou Goubejovou.


Napsala: Dana Rožánková
fotografie: Jitka Honzíková

Datum vložení: 27. 7. 2016 16:51
Datum poslední aktualizace: 27. 7. 2016 17:01
Autor: Správce Webu

Mobilní aplikace

logo Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu na svých chytrých telefonech. Využívejte naši novou mobilní aplikaci – V OBRAZE.

Google PlayApp Store

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Mobil

Mobilní aplikace V Obraze

Co můžete sledovat ?

  • Kulturní a sportovní akce
  • Fotogalerie
  • Aktuality
  • Úřední tabule

Co je potřeba?

  • Vlastnit chytrý telefon
  • Přístup k internetu
  • Volné úložiště cca 13MB

kde stahovat?

Google Play App Store
V Obraze
Foto